DEDIKOVANÉ SERVERY

Vyrostl váš projekt? Nastal čas, abyste si pořídili dedikovaný server. Na rozdíl od webhostingu, kde se dělí o jednu hardware platformu desítky a někdy i stovky zákazníků, je dedikovaný server nesdílený. Nejlépe poslouží webovým projektům a aplikacím, kde je kladen vysoký důraz na výkon, bezpečnost a stabilitu. Nabízíme servery od renomovaných značek HP či Dell.

Proč dedikovaný server?

Dedikovaný server je provozován v ideálních technických podmínkách a je nepřetržitě monitorován. Zákazník má zajištěn spolehlivý provoz svých aplikací bez nutnosti vysokých investic do vlastního hardware a jeho údržby. V případě selhání nonstop technická podpora neprodleně zasáhne a uvede stroj v nejkratším možném case opět do provozu.

Managed servery jsou pak variantou dedikovaných serveru ve správě certifikovaných administrátorů, kteří prošli systematicky několika úrovněmi zodpovědné praxe. Zákazník se nemusí o server starat po technické ani softwarové stránce. Běh systému přenechává profesionálním správcům, využívá pouze spolehlivého běhu svých aplikací a může se tak plně věnovat svému businessu.

DATACENTRUM

CLOUD HOSTING PLATFORMA

NAPIŠTE NÁM...

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám ho pomocí formuláře níže.
Vyplňte prosím e-mail, na který chcete zaslat naši odpověď:

Zásady zpracování osobních údajů Mraknet s.r.o.

Kolik je pět krát pět ?

CENÍK a PODMÍNKY

Vzhledem k charakteru služby řešíme každou cenovou nabídku individuálně.
V případě zájmu vám zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci.

Ozvěte se nám, prosím, na některý z uvedených kontaktů.

KONTAKTY