NOVINKY

Zpráva

(14/10/2019 14:19:31)

Vážení zákazníci,

za poslední čtvrtletí jsme opět rozšířili dosah naší sítě o nové vysílací body. Konkrétně se jedná o nové vysílače v Chrástu, Dýšině, Starém Plzenci, Rokycanech, Šťáhlavicích a Příkosicích. Konkrétní pokrytí naší sítě můžete vidět na našich stránkách v sekci Působnost sítě Mraknet.

Dále jsme zrekonstruovali několik vysílacích bodů v Plzni, Rokycanech, Starém Plzenci, Hrádku u Rokycan, Chrástu, Štěnovicích a Dolanech. Všechny tyto body mají nyní dostatečnou kapacitu pro všechny koncové uživatele, kterým se tak po rekonstrukci zásadně zvedla rychlost.

Zároveň se nám povedlo zasíťovat optickými chráničkami další tři zcela nové lokality rodinných domů. Konkrétně se jedná o obce Ejpovice, Klabava a Dýšina. Další lokality máme nyní rozpracované, takže se může mnoho dalších zákazníků těšit na velmi kvalitní, rychlé a stabilní optické připojení :-)

Připomínáme, že ve všech našich lokalitách je mimo vysokorychlostního Internetu dostupná i naše chytrá Internetová Televize. Více na našem webu v sekci Televize. Zároveň se nám podařilo dokončit opět několik kamerových systému pro RD i firmy, více na našem webu v sekci Kamerové systémy

S pozdravem Mraknet s.r.o. ;-)

Zpráva

(25/06/2019 15:09:32)

Vážení zákazníci,

za poslední měsíc jsme opět zvětšili a posílili dosah naší sítě, o nové vysílací body. Konkrétně se jedná o vysílače v Dýšiné, Strašicích, Rokycanech a Plzni. Konkrétní pokrytí naší sítě můžete vidět na našich stránkách v sekci Působnost sítě Mraknet

Dále jsme zrekonstruovali několik vysílacích bodů v Koterově, Chválenicích, Chrástu, Veselé a Starém Plzenci. Všechny tyto body mají nyní dostatečnou kapacitu pro všechny koncové uživatele, kterým se tak po rekonstrukci zásadně zvedla rychlost.

Velikým projektem je vybudování optických chrániček ve velké části obce Chválenice. Zde se bude během následujících měsíců dále pokračovat v přípravě jednotlivých rozvaděčů a chrániček až do RD. Následně dojde k zafukování optických vláken do těchto RD. O všem Vás budeme včas informovat. Zároveň se nám povedlo zasíťovat optickým kabelem dvě zcela nové lokality rodinných domů a to konkrétně v Sedlci a Tymákově/Mokrouších. Další 3 lokality máme nyní rozpracované, takže se může mnoho dalších lidí těšit na velmi kvalitní, rychlé a stabilní optické připojení :-)

Připomínáme, že ve všech našich lokalitách je mimo vysokorychlostního Internetu dostupná i naše chytrá Internetová Televize. Více na našem webu v sekci Televize. Zároveň se nám podařilo dokončit opět několik kamerových systému pro RD i firmy, více na našem webu v sekci Kamerové systémy

S pozdravem Mraknet s.r.o. ;-)

Zpráva

(16/05/2019 09:13:08)

Vážení zákazníci, rádi se občas pochlubíme nějakým projektem, který se nám podařilo dokončit a přijde nám zajímavý. Tento konkrétní projekt s názvem Internet pro IZS zdarma, nás stál nemálo úsilí, ale výsledek stojí za to ;-) Více info o nás napsalo např.Krimi Plzeň nebo na našem Facebooku S pozdravem Mraknet s.r.o. ;-)

Zpráva

(02/05/2019 09:06:30)

Vážení zákazníci,

za posledních pár týdnů jsme opět rozšířili dosah naší sítě, o nové vysílací body, v Oseku, Dobřívě, Těškově a Rokycanech. Konkrétní pokrytí naší sítě můžete vidět na našich stránkách v sekci Působnost sítě Mraknet.

Dále jsme zrekonstruovali několik vysílacích bodů v Rokycanech a Starém Plzenci. Všechny tyto body mají nyní dostatečnou kapacitu pro všechny koncové uživatele, kterým se tak po rekonstrukci zásadně zvedla rychlost.

Velikým posunem je posílení páteřní optické trasy pro celou Plzeň, z 1Gbit/s na 10Gbit/s. Na tuto optickou trasu navazují další vysokorychlostní páteřní spoje, u kterých byla také zásadně navýšena rychlost. Podobný upgrade proběhl i na páteřní trase pro celý Mirošov a Dobřív, kde se zásadním způsobem zvedla kapacita dostupné konektivity.

Připomínáme, že ve všech našich lokalitách je mimo vysokorychlostního Internetu dostupná i naše chytrá Internetová Televize. Více na našem webu v sekci Televize.

S pozdravem Mraknet s.r.o. ;-)

Zpráva

(11/12/2018 22:43:47)

Mnoho štěstí v kouzlu Vánoc, v záři světel stromečku, ať zdraví, láska a klid, zavítají i do Vašeho domečku. Lásku, radost na Vánoce, také štěstí v novém roce. Ať Vás láska stále hřeje, z upřímného srdce Mraknet přeje.

Jelikož jsou Vánoce svátky klidu a pohody, budeme i my tento čas trávit se svými nejbližšími a odpočívat od každodenního shonu. Proto nás, prosím, od 18.12.2018 do 1.1.2019 kontaktujte pouze při náhlém a neodkladném problému a to na zákaznickou linku 602 37 07 66, která je v provozu nonstop. Děkujeme za pochopení.

Ať máte stejnou radost z vánoční nadílky, jako máme my z Vaší přízně. Děkujeme a přejeme krásné svátky.

S pozdravem Mraknet s.r.o.

PF2019

Zpráva

(09/12/2018 08:56:56)

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás opět informovat o několika novinkách, které se udály v posledních měsících. Za poslední necelé 2 měsíce jsme opět rozšířili pokrytí naší sítě, výstavbou nových přístupových bodů, a to konkrétně přístupových bodů v Mirošově, Útušicích, Plzni a Rokycanech. Konkrétní pokrytí naší sítě můžete vidět na našich stránkách http://www.mraknet.com v sekci Působnost sítě Mraknet.

Dále jsme pokračovali ve výrazném posilování stávajících přístupových bodů v Rokycanech, Tymákově a Starém Plzenci. V neposlední řadě jsme výrazně posílili několik páteřních spojů pro obec Štěnovice, část Plzně, Osek, Litohlavy, Volduchy, Střížovice, Chlum a přesunuli jsme zpět na své místo vysílač v Akátové ul. ve Starém Plzenci, vč. nového spoje s kapacitou 750Mbit/s.

Následně byl také dokončen projekt připojení několika RD ve Starém Plzenci na optický kabel. Opět se tak rozšířila skupina zákazníků, kteří jsou připojeni přímo na optickém kabelu a mají tak dostupné veškeré naše služby na té nejvyšší úrovni.

A nakonec byl dokončen snad nejvýznamnější projekt tohoto půl roku, a to optické připojení zhruba 730 bytových jednotek ve městě Hrádek u Rokycan. O tomto projektu jste se mohli dočíst již v předchozím příspěvku nebo např. v článku na webu Krimi Plzeň: Článek Krimi Plzeň

Poslední informace se týká další poznávací soutěže, která proběhla na našem FB profilu v tomto týdnu. Pro více informací sledujte náš FB a Insta profil, kde zanedlouho vyhlásíme další kolo soutěže: Mraknet Facebook, Mraknet Instagram

Tímto Vám zároveň děkujeme za stále se zvyšující zájem o naše služby. Budeme se snažit Vaše očekávání naplnit, a čas od času je i překonat.

S pozdravem Mraknet s.r.o.

KONTAKTY